با فراهم شدن امکان خرید آنلاین از بهگو شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت کنید. بهگو همواره سعی بر این داشته تا با بسته‌بندی مطمئن و ارسال سریع به بهترین شیوه محافظ کالای خریداری شده توسط شما باشد.


فرآیند تحویل کالا در سایر نقاط کشور

1- سفارشات هر روز تنها تا ساعت 10 صبح همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 10 صبح در روز بعد ارسال خواهد شد.(سفارشات بعداز ساعت 10 صبح پنج شنبه و روزهای تعطیل در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال خواهد شد.

2-پست سفارشی :  زمان ارسال با این روش بسته به منطقه جغرافیایی و فاصله از ارومیه بین 2 تا 7 روز کاری می‌باشد.

3-در خرید‌های کمتر از 200 هزار تومان، بابت ارسال و بسته بندی محصول تا محل مورد نظر مشتریان، هزینه 12 هزار تومان نرخ ثابت برای تمامی شهرهای ایران دریافت می‌شود، اما خریدهای بیش‌ از این مبلغ بدون محدودیت وزن به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

ارسال کالا در محدوده شهر ارومیه:

در خرید‌های کمتر از 200 هزار تومان، بابت ارسال محصول تا محل مورد نظر مشتریان، هزینه 12 هزار تومان هزینه پیک ارومیه دریافت می‌شود، اما خریدهای بیش‌ از این مبلغ بدون محدودیت وزن به صورت رایگان ارسال خواهند شد. حداکثر زمان تحویل کالا در این روش 5 ساعت پس از شروع روز کاری می‌باشد. برای ساکنین شهر ارومیه خرید حضوری نیز امکان پذیر میباشد.